Pokoje

V chalupě jsou celkem tři ložnice, ve kterých jsou tři dvoulůžkové postele a tři jednolůžkové. Pokoje jsou kompletně vybaveny nábytkem. K dispozici je také dětská postýlka. Povlečení je samozřejmostí.

            Obývací pokoj

Obývací pokoj se sedačkou je hlavní společenskou místností, jsou zde k dispozici pohodlná křesla, stůl, knihy, smart TV a krb.

                 Koupelny

V chalupě jsou dvě koupelny a samostatné WC. V horní koupelně je vana a bidet. Ve spodní je sprchový kout, WC a pračka. Fén a ručníky jsou k dispozici.

               Kuchyně

Kuchyně je plně vybavena, je zde vestavná trouba  se sklokeramickou deskou, myčka nádobí, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar Dolce Gusto na kapsle a kompletní sada nádobí a potřeb pro vaření. Pro nejmenší jsou připraveny dětské židličky. 

                 Herna

Pod schody je malá herna s kobercem, kde jsou připraveny hračky pro děti.

        Terasa a zahrada

Z obývacího pokoje je přístup na terasu, kterou je možné využívat ke grilování, grilovací potřeby jsou pro Vás připraveny. Na oplocené zahradě je ohniště k opékání špekáčků a koupací sud, který si můžete přes zimu vyhřát a přes léto ochladit.

              Parkování 

Parkování je možné na vjezdu před chalupou a na travnaté ploše u plotu. Pohodlně lze parkovat tři auta. Další parkovací místa jsou v okolí.


       Vytápění a ohřev vody 

Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem.


                    Wi-fi

V chalupě je k dispozici bezdrátový internet.